Online Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Simülatorü

Fotoğraf çekerken ayarlar arasında kaybolduğunuz, hangi ayarın ne anlama geldiğini bilmediğiniz, bir türlü istediğiniz resmi elde edemediğiniz oldu mu? Gündelik fotoğraf çekiminin ötesinde merakınız yoksa bu dertlerle karşılaştığınıza eminiz. Tam da bu noktada Camerasim adlı fotoğraf makinesi simülatörü imdadımıza yetişiyor ve bize fotoğrafçılığın teknik inceliklerini “uygulamalı” olarak öğretiyor.

[ad#468x60y]

Bir fotoğraf makinesinde bulunabilecek temel ayarların tümünü barındıran Flash tabanlı Camerasim uygulaması ile farklı ayarları deneyip sanal fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Bu sayede hangi ayarın fotoğrafınızda hangi etkiyi olduşturduğunu deneyerek öğrenebiliyorsunuz. Fotoğrafçılık bir sanat olsa da içimizdeki yeteneği fotoğraflarımıza kusursuz yansıtabilmek için konunun teknik yönünde de donanımlı olmamız şart.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rss Feed Tweeter button Facebook button Technorati button Reddit button Myspace button Linkedin button Webonews button Delicious button Digg button Flickr button Stumbleupon button Newsvine button Youtube button