Avea Müşteri Hizmetlerinde Müşteri Temsilcisine Ulaşma Yöntemi

Avea Müşteri Hizmetlerini aradıktan sonra direk muhatap arıyorsanız bu şunun için buna bas onun için şuna bas mesajları ile çok boğuşmak zorunda kalıyorsunuz. Bu mesajlarla boğuşmamadan direk avea müşteri temsilcisine ulaşmanız için ana menude tuşlamanız gereken numara:

1  –  3  – 0

 

 

12 Comments

 1. yasemin

  kaç saattir arıyorum bi cvp weren yok ya nasıl müşteri hizmetyse!!

 2. mustafa turgut

  ben konyadan mustafa turgut 05545643769 nolu aboneyim faturalı hattımı fazla faturası olması nedeniyle hattımı kapattım bu borcumu size ancak taksitle ödüyebilirim gerekeni yapmanızı arz ederim

 3. ibrahim

  eşimcuma günü kampanyalı cep telefonunu almış 0507****** numaralı hat üzerinden,bunu şu an biz ödemede zorluk çekeceğimiz için iptal ettirmek istiyoruz.telefonu daha kutusundan çıkarmadık.iade etmek istiyoruz.ne yapabiliriz.

 4. ali

  avea hatları çekim şehir dışında çekim gücü az.

 5. Danyal

  sizden çok sıkıntı çekiyorum memnun değilim

 6. Danyal

  aşımsız 5gb net paketi 19 tl’ye sabit aldım fatura geldi 34 tl bu ne saçmalık

 7. kadir türkyılmaz

  yeter ayıp koskoca avea müşteri temsilcisiyle direk muhatap olmak istiyorum.

 8. MİKDAT BUDAK

  avea hat taşımam 2 ay oldu.müşteri hizmetlerini arıyorum cevap veren yok daha sonra 4441500 aradığım için ücretli normal tarifem 19 tl bana gelen ücret 25.50 tl tekrar arayıp hakını ararsan tarife yine yükselecek yani insanları modern hırsızlık yapıp soyacaksınız bunun karşılığında ceza da almayacaksız almış olduğunuz 1 kuruş dahi olsa size harah zehir olsun.

 9. Veysi SAVAŞ

  daha önce adıma kayıtlı olup 2005 yılında kapattığım 505 ****** nolu telefon numarasının kullanım dışı olduğunu ve bu nedenle tekrar tarafıma tahsis edilebilirmi? öğrenmek istiyorum.

 10. doğanay

  sansokuna kayıt oldum bilmeden vw jetpa çekilişine haftalık 7.50 tl gidiyor 8044 den mesaj geliyor bunu iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım

 11. ömer öztürk

  30.07.2013 tarihinde telefon kampanyasından yararlabnarak İPONE4 tel aldım işlemlerde aylık ödemelerin 24 tl olduğu gözükmesine rağmen bana gelenmesajda 30 Tl ödeme yapılası gerektiği söylenmekte bu nasıl oluyor bir açıklaması varmı lütfen bilgilendiriniz

 12. Mehmet Halil Ertuğ

  Sayın yetkili. Ben yaklaşık olarak 2yıldır Avea jet 1 GB internet paketi kullanıyorum. Telefon hattı kullanmıyorum. Kalan internet kotamı öğrenmek istiyorum.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir